Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Fotel Uszak

2 599,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Kwintesencja stylu zamknięta w dwóch słowach - fotel Uszak. Głęboki, gęsto pikowany, komfortowy i ręcznie wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Oparcie osłonięte z obu stron gnącymi się w łuki skrzydłami, które dają poczucie zapadania się w ten luksusowy mebel. To właśnie tak niecodziennie uformowanemu oparciu fotel zawdzięcza swą oryginalną nazwę – uszak. Wrażenia doskonale dopełniają fantazyjnie wywijające się, ustawione pod lekkim kątem poręcze. Oryginalna forma i zapadający momentalnie w pamięć, charakterystyczny kształt świetnie się w tym przypadku dopełniają, dając wrażenie naturalności. Fotel idealny do salonu lub stylowego gabinetu, któremu nada wyrazu i wyjątkowości, nie tracąc nic ze stonowanej elegancji.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Ten fotel Chesterfield Uszak został wykonany z najwyższej jakości skóry. Fotel oferujemy w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze uszaka jest wypełnione specjalną, niezwykle gęstą pianką, której właściwości idealnie odpowiadają ekskluzywnym meblom. Pozwala to na zapewnienie maksymalnego komfortu i uniknięcie odkształcania się mebla podczas okresu użytkowania. Fotele Chesterfield uszak stanowią prawdziwe dzieło sztuki i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 80
Głębokość (cm): 80
Wysokość (cm): 110
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla