Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Fotel Boston

2 649,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Fotel linii Boston, mimo że nie należy ściśle do stylistyki Chesterfield, pozwoli Ci usiąść naprawdę po królewsku. Płaskie siedzisko i oparcie wykonane z delikatnie połyskującej skóry najwyższej jakości, delikatne krzywizny i najwyższa jakość ręcznego wykonania sprawią, że Boston stanie się Twoim ulubionym fotelem. Napięcie skóry, forma i kształt mebla, użyte materiały… wszystko to zamienia fotel Boston w coś więcej, niż tylko mebel – staje się on elementem wystroju i ozdobą salonu czy gabinetu, w którym stanie. Unikalna stylistyka sprawia, że Boston naturalnie przykuwa wzrok w każdym wnętrzu w którym stoi.

Fotel Boston został wykonany z najwyższej jakości skóry. Fotel oferujemy w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze fotela Boston wypełniliśmy specjalistyczną pianką o wysokiej gęstości, dedykowaną do ekskluzywnych mebli, co pozwoliło na zapewnienie maksymalnego komfortu i uniknięcie odkształcania się mebla podczas okresu użytkowania. Fotele Boston stanowią jedyne w swoim rodzaju, gotowe dzieła i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 86
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 105
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla