Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Fotel Chesterfield Classic

2 499,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami  tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu. Ten fotel Chesterfield jest esencją proponowanych przez nas mebli. To najbardziej klasyczny wzór, stworzony dla klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim tradycję i ponadczasowy design.

Fotele Chesterfield Classic wykonano z najlepszej, delikatnej i trwałej skóry, dostępnej w wielu kolorach. Wnętrze fotela Chesterfield wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, która  zapewnia maksymalny komfort i zapobiega odkształcaniu się mebla podczas długich lat użytkowania. Fotel Chesterfield Classic stanowi skończone dzieło sztuki tapicerskiej i nie wymaga montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Nasza seria mebli Chesterfield jest w 100% produktem polskim. Wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości skóry naturalnej, przy zachowaniu szczególnej staranności. Każdy egzemplarz tworzony jest na zamówienie, a czas realizacji wynosi do 4 tygodni. Ze względu na szczególny charakter współpracy z producentem istnieje także możliwość indywidualnego ustalenia rozmiarów.

Szerokość (cm): 110
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 78
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla