Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Fotel Chesterfield Winchester

2 499,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Pochylone i gęsto pikowane oparcie i boki fotela Chesterfield Winchester przesądzają o niebanalnej i nieprzemijającej wartości tego projektu. Wizualna lekkość łączy powiew dekadencji z solidną, doskonałą jakością. Fotel Chesterfield Winchester jest idealnym dopełnieniem zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. Linia mebli Chesterfield Winchester to bardziej współczene spojrzenie na tradycyjną stylistykę. Wywinięty, nieco ekstrawagancki design sprawia, że Winchester jest nieco większy od fotela Chesterfield Classic, nie tracąc jednocześnie, a wręcz zyskując na urodzie. Fotel Chesterfield Winchester to wybór dla klientów, dla których prawdziwy odpoczynek oznacza bezkompromisową wygodę.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Fotel Chesterfield Winchester wykonany jest z najlepszej jakości skóry. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze fotela Chesterfield wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Fotele Chesterfield Winchester stanowią skończone dzieło sztuki tapicerskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 110
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 78
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla