Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Fotel Chesterfield Windsor

2 599,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Ten fotel Chesterfield Windsor jest przedstawicielem serii, która stanowi kolejny krok w świecie stylistyki Chesterfield. Gęsto, podwójnie pikowany front mebla i masywne boczne oparcia wyraźnie wyróżniają go spośród odpowiedników, dodając powagi. Meble Chesterfield Windsor to świat królewskiej elegancji - stonowanej, a jednocześnie dyskretnie zaświadczającej o guście właściciela i tworzące jedyną w swoim rodzaju atmosferę luksusu. Seria Windsor to wyraz dążenia ku klasyce, solidności i tradycji w dziedzinie designu. Przełamana linia frontu mebla sprawia, że linia fotela jest bardziej interesująca, nie tracąc jednocześnie prostoty i wdzięku. Skóra na froncie mebla napina się delikatnie, przytrzymywana nitami. Seria Windsor jest najlepszym przykładem tego, że nazwa zobowiązuje!

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Fotel Chesterfield Windsor został stworzony ze skóry o najlepszej jakości. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze fotela Chesterfield wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Fotele Chesterfield Windsor stanowią skończone dzieło sztuki tapicerskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 120
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 80
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla