Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Fotel Chesterfield Mayfair gładki

2 499,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


W tej wersji fotela Chesterfield Mayfair barokowe pikowanie zamienione zostało na minimalistyczną w wydźwięku, wykwintnie połyskującą powierzchnię skóry – mistrzostwo tapicerskiego wyrafinowania. Lekka linia nóg i giętych poręczy doskonale łączy się z miękką gładkością siedzenia. Elegancja prezentowanego modelu została osiągnięta dzięki umiejętnemu operowaniu niezwykle oszczędnymi środkami – ten fotel to spojrzenie na estetykę Chesterfield z punktu widzenia filozofii „less is more”. Mayfair spodoba się również tym, którzy kochają widok pięknie wykonanych przedmiotów z drewna. Ozdobą fotela jest bowiem nie tylko aksamitne w dotyku oparcie i siedzisko, ale również naturalnie wykończone poręcze i nogi fotela. Dyskretny urok fotela podkreśla pojedynczy rząd mosiężnych nitów. Seria Chesterfield Mayfair natychmiast przywodzi na myśl dystyngowany i ekskluzywny gabinet, czy salon. Kładąc dłonie na poręczach tego fotela łatwo wyobrazić sobie, jak dwieście lat temu czuli się baronowie przemysłu.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Ten fotel Chesterfield Mayfair został wykonany z najwyższej jakości skóry. Fotel oferujemy w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze Mayfair wypełniliśmy specjalistyczną pianką o wysokiej gęstości, dedykowaną do ekskluzywnych mebli, co pozwoliło na zapewnienie maksymalnego komfortu i uniknięcie odkształcania się mebla podczas okresu użytkowania. Fotele Chesterfield Mayfair stanowią prawdziwe dzieło sztuki i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 55
Głębokość (cm): 65
Wysokość (cm): 105
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla