Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Fotel Chesterfield Mayfair pikowany

2 599,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Lekka linia nóg i giętych poręczy doskonale łączy się w tym modelu z klasycznym pikowaniem oparć i miękką gładkością siedziska. Fotel Chesterfield Mayfair natychmiast przywodzi na myśl dystyngowany i ekskluzywny gabinet, czy salon. Stylistyka Chesterfield, pozbawiona swej masywności ukazuje nowe poziomy wyrafinowania. Dla wszystkich, którzy olśnieni są ponadczasowym pięknem Chesterfieldów, a jednocześnie doceniają wizualną lekkość konstrukcji i przestrzeń, którą obiecują nogi i poręcze sofy. Miłośnicy dotyku naturalnego drewna i esteci, dla których widok rysujących się pod lakierem słojów stanowi najpiękniejszą ozdobę mebla, pokochają fotel Chesterfield Mayfair od pierwszego wejrzenia. Zasiądź samotnie za biurkiem swego gabinetu, by poczuć się jak XIX wieczny bankier!

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Fotel Chesterfield Mayfair wykonano ze skóry o najlepszej jakości. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze fotela Mayfair wypełniamy specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Fotele Chesterfield Mayfair to skończone dzieło sztuki naszych mistrzów meblarstwa i nie wymagają montażu. Na wszystkie meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 55
Głębokość (cm): 65
Wysokość (cm): 105
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla