Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Krzesło Oxford

899,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Wysublimowana, a jednocześnie oszczędna forma krzesła Oxford przywodzi na myśl najlepsze tradycje ekskluzywnych mebli salonowych. Klasyczny wygląd typu Chesterfield, poprzez brak pikowania i tradycyjnej, masywnej bryły, ustępuje w tym projekcie miejsca wizualnej lekkości.  Ten fantastyczny efekt udało się osiągnąć projektantom za pomocą subtelnych niezwykle środków. Gładkość skóry, delikatne łuki, w które wygina się oparcie i nogi krzesła dodają mu niewątpliwego uroku, nie epatując jednocześnie nadmiarem bodźców. Krzesło Oxford to minimalizm w czystej postaci. Ozdoba salonu konesera, dla którego mniej, znaczy więcej.

Krzesło Oxford zostało wykonane z najwyższej jakości drewna i najlepszej skóry. Krzesło oferujemy w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze krzesła wypełniliśmy specjalistyczną pianką o wysokiej gęstości, stworzoną specjalnie do ekskluzywnych mebli. Pozwoliło nam to zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długiego użytkowania. Krzesła Oxford stanowią jedyne w swoim rodzaju, gotowe dzieła i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 60
Głębokość (cm): 50
Wysokość (cm): 95
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach. drewno bukowe
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla