Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Krzesło London

999,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Lekkie, ze smakiem gięte nogi podtrzymują skórzane siedzisko i oparcie nawiązujące do najlepszych cech mebli Chesterfield. Eleganckie, wygodne, a jednocześnie idealnie zbalansowane pod kątem ilości detali. Rzędy mosiężnych nitów biegnące wzdłuż krawędzi oparcia podtrzymują gęsto pikowane oparcie, która od razu przywodzi na myśl prestiżowe angielskie wzornictwo. Lekkość konstrukcji i mistrzowsko toczone elementy drewniane przesądzają o pięknie tego krzesła i nie pozwalają oderwać od niego wzroku każdemu, kto posiada poczucie estetyki. London pasować będzie zarówno do stylowych salonów vintage, jak do współczesnych, eklektycznych wnętrz i doda polotu każdej jadalni, czy Sali konferencyjnej.

Krzesło London, podobnie jak wszystkie nasze krzesła, stworzyliśmy z najlepszego drewna i najwyższej jakości skóry. Mebel oferowany jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze wypełniliśmy specjalną pianką o wysokiej gęstości, dedykowaną do wypełniania ekskluzywnych mebli. Pozwoliło nam to uniknąć odkształcania się mebla, by zapewnić klientom maksymalny komfort w całym okresie użytkowania. Krzesła London stanowią jedyne w swoim rodzaju, gotowe produkty sztuki meblarskiej - nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 60
Głębokość (cm): 50
Wysokość (cm): 95
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach. drewno bukowe
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla