Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Krzesło Manchester

949,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Chyba najbardziej charakterystyczny model pośród naszych krzeseł – Manchester od razu zwraca uwagę swoją odmiennością. Pojedynczy rząd masywnych guzików, które pikują siedzisko i oparcie tego wyjątkowego krzesła nawiązuje do tradycyjnego Chesterfielda, nadając mu jednocześnie swój własny, modernistyczny styl. Ta reinterpretacja tradycyjnego brytyjskiego designu stanowi doskonałe w swojej prostocie połączenie klasyki i nowoczesności. Każdy, kto docenia piękno przedmiotów z naturalnego drewna i twórczy eklektyzm stylu, musi pochylić się z uznaniem nad tym projektem. Ozdoba każdego profesjonalnego gabinetu, eleganckiego salonu, czy hotelowego lobby.

Krzesło Manchester zostało wykonane z najwyższej jakości drewna i najlepszej skóry. Krzesło oferujemy w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze krzesła wypełniliśmy specjalistyczną pianką o wysokiej gęstości, stworzoną specjalnie do ekskluzywnych mebli. Pozwoliło nam to zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długiego użytkowania. Krzesła Manchester stanowią jedyne w swoim rodzaju, gotowe dzieła i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 60
Głębokość (cm): 50
Wysokość (cm): 95
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach. drewno bukowe
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla