Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

J-COLLECTION jest marką JOSHUA GROUP , która może się pochwalić latami doświadczeń w dziedzinie projektowania, wyposażania wnętrz, logistyki i biznesu. Wszystko po to, by zapewnić swoim klientom najlepsze produkty w korzystnych cenach.

 

Każdy, kto choć trochę interesuje się meblami, czy też szerzej – designem wnętrz z pewnością doskonale zna linię mebli Chesterfield. Zauważyliśmy, że klientom brakuje prostego, intuicyjnego sklepu internetowego, w którym w kilka chwil można zakupić wymarzony mebel.

 

Dlatego właśnie w lipcu 2014 roku został założony J-COLLECTION. Główną motywacją dla podjęcia tej inicjatywy była nasza fascynacja klasycznymi meblami typu Chesterfield oraz wyjątkowa relacja z najlepszymi polskimi producentami tych mebli.

 

Wiedząc jak trudnym wyzwaniem jest sprzedaż mebli w internecie, wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując im modele 3d naszych kolekcji, dzięki którym można zobaczyć je z każdej perspektywy i niemalże dotknąć.

 

Chcemy dostarczać klientom meble w stylu Chesterfield najwyższej jakości, w przystępnych cenach. Oferujemy Wam doskonały klasyczny design w nowej odsłonie.

 

Aby osiągnąć cel, starannie wyselekcjonowaliśmy katalog mebli na miarę potrzeb naszych klientów, a jesienią 2014 roku uruchomiliśmy stronę JCOLLECTION.PL               

 

Jesteśmy młodym zespołem skoncentrowanym na zrozumieniu potrzeb i kontakcie z klientami. O naszej pasji i zaangażowaniu najlepiej świadczy sieć kontaktów z zagranicznymi dystrybutorami, dzięki którym nasze meble trafiają do klientów na całym świecie.