Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Chesterfield Williams 2-osobowy

3 449,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Pikowane guziki to kwintesencja wizualnej filozofii mebli Chesterfield. W modelu sofy Chesterfield Williams pojawiają się także na komfortowym siedzeniu, składającym się z pojedynczej poduszki. Lekko wywinięty grzbiet i boki w połączeniu z podwójnym rzędem guzików zdobiącym front mebla podkreślają wyjątkowość. Kanapa Chesterfield Williams jest idealnym wyborem dla tych klientów, którzy chcą poczuć się w swoim salonie, jak brytyjscy arystokraci z epoki wiktoriańskiej. Chesterfield Williams oferuje pewnośc tradycji, która od wieków trafia w gusta użytkowników.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Sofa Chesterfield Williams wykonana jest z najlepszej jakości skóry. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze kanapy Chesterfield wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Sofy Chesterfield Williams stanowią skończone dzieło sztuki tapicerskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 160
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 78
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla