Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Chesterfield Winchester 3-osobowy

3 499,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Pochylone i gęsto pikowane oparcie i boki sofy Chesterfield Winchester przesądzają o niebanalnej i nieprzemijającej wartości tego projektu. Wizualna lekkość łączy powiew dekadencji z solidną, doskonałą jakością. Kanapa Chesterfield Winchester jest idealnym dopełnieniem zarówno tradycyjnego, jak nowoczesnego wnętrza. Linia mebli Chesterfield Winchester to bardziej współczene spojrzenie na tradycyjną stylistykę. Wywinięty, nieco ekstrawagancki design sprawia, że Winchester jest nieco większy od kanapy Chesterfield Classic, nie tracąc jednocześnie, a wręcz zyskując na urodzie. Sofa Chesterfield Winchester to wybór dla klientów, dla których prawdziwy odpoczynek oznacza bezkompromisową wygodę.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Sofa Chesterfield Winchester wykonana jest z najlepszej jakości skóry. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze kanapy Chesterfield wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Sofy Chesterfield Winchester stanowią skończone dzieło sztuki tapicerskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 210
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 78
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla