Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Chesterfield Windsor 3-osobowy

3 699,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Sofa Chesterfield Windsor to kolejny krok w świecie stylistyki Chesterfield. Masywne boczne oparcia i gęsto, podwójnie pikowany front mebla wyraźnie wyróżniają kanapę spośród odpowiedników, dodając powagi. Meble Chesterfield Windsor to świat królewskiej elegancji - stonowanej, a jednocześnie dyskretnie zaświadczającej o guście właściciela i tworzące jedyną w swoim rodzaju atmosferę luksusu. W dziedzinie designu linia Windsor to wyraz dążenia ku klasyce, solidności i tradycji. Przełamana linia frontu mebla czyni bryłę kanapy bardzie interesującą, nie odbierając jej jednocześnie prostoty i wdzięku. Skóra na froncie mebla napina się delikatnie, przytrzymywana nitami. Seria Windsor jest najlepszym przykładem tego, że nazwa zobowiązuje!

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Sofa Chesterfield Windsor została stworzona ze skóry o najlepszej jakości. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze kanapy Chesterfield wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Sofy Chesterfield Windsor stanowią skończone dzieło sztuki tapicerskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 210
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 80
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla