Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Chesterfield Mayfair gładki 3-osobowy

3 799,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Lekka linia nóg i giętych poręczy doskonale łączy się w tym modelu z miękką gładkością siedzenia. W tej wersji sofy Chesterfield Mayfair, barokowe pikowanie zamienione zostało zamienione na minimalistyczną w wydźwięku, wykwintnie połyskującą powierzchnię skóry – mistrzostwo tapicerskiego wyrafinowania. Elegancja prezentowanego modelu została osiągnięta dzięki umiejętnemu operowaniu niezwykle oszczędnymi środkami – ta sofa to spojrzenie na estetykę Chesterfield z punktu widzenia filozofii „less is more”. Mayfair spodoba się również tym, którzy kochają widok pięknie wykonanych przedmiotów z drewna. Ozdobą sofy są bowiem nie tylko dwudzielne oparcie i siedzisko, ale również naturalnie wykończone poręcze i nogi sofy. Dyskretny urok sofy podkreśla pojedynczy rząd mosiężnych nitów. Seria Chesterfield Mayfair natychmiast przywodzi na myśl dystyngowany i ekskluzywny gabinet, czy salon.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Sofa Chesterfield Mayfair została wykonana z najwyższej jakości skóry. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze sofy Mayfair wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Sofy Chesterfield Mayfair stanowią skończone dzieło sztuki meblarskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 180
Głębokość (cm): 65
Wysokość (cm): 100
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla