Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Chesterfield Mayfair pikowany 3-osobowy

4 049,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Lekka linia nóg i giętych poręczy doskonale łączy się w tym modelu z klasycznym pikowaniem oparć i miękką gładkością siedziska. Sofa Chesterfield Mayfair natychmiast przywodzi na myśl dystyngowany i ekskluzywny gabinet, czy salon. Stylistyka Chesterfield, pozbawiona swej masywności ukazuje nowe poziomy wyrafinowania. Dla wszystkich, którzy olśnieni są ponadczasowym pięknem Chesterfieldów, a jednocześnie doceniają wizualną lekkość konstrukcji i przestrzeń, którą obiecują nogi i poręcze sofy. Miłośnicy dotyku naturalnego drewna i esteci, dla których widok rysujących się pod lakierem słojów stanowi najpiękniejszą ozdobę mebla, pokochają sofę Chesterfield Mayfair od pierwszego wejrzenia.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Sofę Chesterfield Mayfair wykonano ze skóry o najlepszej jakości. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze sofy Mayfair zostało wypełnione specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Sofy Chesterfield Mayfair stanowią skończone dzieło sztuki meblarskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 180
Głębokość (cm): 65
Wysokość (cm): 100
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla