Masz pytanie?

tel. 608 571 912

         (32) 307 25 16

Zobacz produkt w 360st:

Chesterfield Swarovski 2-osobowy

3 899,00 zł

  Chwilowy brak towaru
  Towar bliski wyczerpaniu


Wykwintna elegancja spotyka się z wyrafinowaną, ekskluzywną estetyką. Ta kanapa Chesterfield została wzbogacona oryginalnymi kryształami Swarovskiego, którymi zwieńczono każdy z napinających delikatną skórę guzików. Sofa Chesterfield Swarovski jest klejnotem pośród naszej kolekcji mebli. Klasyczny wzór kanapy wzbogacono kryształami, które nadają jej dyskretny, ale zauważalny ton dekadencji. Meble Chesterfield Swarovski stworzono dla klientów, którzy cenią sobie ponadczasowy design, ale pozostają otwarci na wizualne innowacje. Usiądź na sofie Chesterfield Swarovski i ciesz się klasyką połączoną z błyskiem glamour.

Pochodzący z połowy XVII wieku wzór Chesterfield jest ikoną klasycznego wystroju. Prosty grzbiet i boki, w zestawieniu z głęboko pikowanymi guzikami tworzą niepowtarzalny styl, który sprawia, że meble Chesterfield są synonimem klasy i luksusu.

Kanapa Chesterfield Swarovski wykonana jest z najlepszej jakości skóry. Mebel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Wnętrze sofy Chesterfield wypełniono specjalną pianką meblową o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort i uniknąć odkształcania się mebla podczas długich lat użytkowania. Kanapy Chesterfield stanowią skończone dzieło sztuki tapicerskiej i nie wymagają montażu. Na wszystkie nasze meble Chesterfield udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szerokość (cm): 160
Głębokość (cm): 90
Wysokość (cm): 75
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Wysokiej jakości naturalna skóra dostępna w wielu kolorach
Montaż: Nie wymaga montażu
Pochodzenie: Produkt polski
Wykonanie: Ręcznie wykonany
Wypełnienie siedziska i oparcia: Pianka meblowa o wysokiej gęstości zapewniająca maksymalny komfort i zapobiegająca odkształcaniu się mebla